Zaproszenie na Spektakl dla dzieci

Zaproszenie na Spektakl dla dzieci

3

Serdecznie zapraszamy wszystkich podopiecznych stowarzyszenia na Spektakl – bajkę z okazji Dnia Dziecka pt: ” Urodzinowe przyjęcie…” , która odbędzie sie w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83,  6.06. 2012 o godzinie 13.00.

Aktorami sa rodzice z prywatnego przedszkola „MIŚ” w Rzeszowie. Jest to teatr amatorski działający od trzech lat, a  przedstawienia są przyjmowane z radością przez dzieci z przedszkola „MIŚ” a także innych zaproszonych gości – nasze Stowarzyszenie będzie takim Gościem.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 1. AniaN
  AniaN06-11-2012

  Witam, miałyśmy przyjemność obejrzenia sztuki „Urodzinowe przyjęcie” wraz z 6 – letnią Natalką. Jestem pod wielkim wrażeniem; profesjonalnie przygotowane przedsięwzięcie, przepiękne kreacje, świetnie dobrana muzyka no i do tego wszystko opowiedziane z humorem (ja się uśmiałam do łez -:), wszystkie oglądające dzieci też były przeszczęśliwe. Ukłony w stronę Pani Moniki Domaradzkiej i całego grona aktorów na czele z Panią Doktor Olgą Wolińską.
  Jeżeli ktoś z Was będzie miał możliwość obejrzenia sztuki w przyszłości, gorąco polecam i sama czekam na nowe spektakle:-)

 2. marta
  marta07-04-2012

  Po postu to było fantastyczne widowisko. Bardzo się podobało dzieciom, a i dorośli ubawili się do łez . Ale największą niespodziankę sprawiła nam pewna aktorka w roli babci. To było miłe zaskoczenie. Pozdrawiam.

 3. marta
  marta08-02-2012

  Witam, Dzień Dziecka w Stadninie koni w Słocinie był niezwykle udany. Dzieci wspominają go bardzo zadowolone. było dużo atrakcji i prezentów, Również organizatorzy ciepło wspominają zabawę, pozdrawiam serdecznie gości naszej strony internetowej

Leave a Reply

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit pretium urna quis tortor consectetur et pretium elit