1%

Podkarpackie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Daj Szansę” zwołuje:
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia w dniu 26.06.2019 r., w piątek o godzinie 18.30, które odbędzie się w placówce należącej do Fundacji „Asyk”, ul. Dąbrowskiego 58a w Rzeszowie.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zebraniu.
Celem zwołania Walnego Zebrania jest:
1. Złożenie przez Zarząd Stowarzyszenia i Komisję Rewizyjną sprawozdań z realizacji zadań w roku 2019
2. Określenie planu działalności.
PLAN WALNEGO ZEBRANIA:
1. Sprawdzenie obecności oraz sporządzenie listy uczestników.
2. Otwarcie obrad
3. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza obrad
4. Przyjęcie porządku obrad
5. Złożenie przez Zarząd sprawozdań ze zrealizowanych zadań w 2019 r.
6. Złożenie przez Komisję Rewizyjną sprawozdania z oceny działalności Stowarzyszenia w 2019 r.
7. Przedstawienie planu działalności Stowarzyszenia na lata 2020/21
8. Dyskusja nad planem działalności
9. Podjęcie uchwały
10. Podsumowanie zebrania, wolne wnioski.
W przypadku braku niezbędnej frekwencji termin drugiego Walnego Zebrania wyznacza się w tym samym dniu (tj. 26 czerwca 2019 r.) na godzinę 19.00. Zapraszamy serdecznie!!
Prosimy o zachowanie odpowiednich środków ostrożności w związku z Covid 19, zabranie ze sobą maseczek i zachowanie odpowiedniej odległości.
Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia
Na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym
„Daj Szansę”

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Daj Szansę” zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych na spotkanie ze Św. Mikołajem, które odbędzie się w dniu 3 grudnia o godzinie 9.00 w Regionalnym Centrum Sportowo – Widowiskowym „PODPROMIE”, przy ul. Podpromie 10.

Jednocześnie przypominamy, że już w tą sobotę spotykamy się w Domu Ludowym w Trzebownisku w ramach podsumowania projektu współfinansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego – ROPS. Do zaszczytnego Grona naszych Sponsorów w tym roku należą: Ziaja Polska, AVE TEATR, McDonalds Rzeszow, Kino Helios❤️. A Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie prowadzi właśnie dla nas zbiórkę słodyczy i innych przydatnych produktów, które już w sobotę znajdą się w paczkach dla dzieci – Jesteście Wielcy, dziękujemy i zapraszamy serdecznie!!
Ps. W niedalekiej przyszłości, bo 15 grudnia wybierzemy się wspólnie na film do Kina Helios… szczegóły już niedługo:-)

 

Pozdrawiamy

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Daj Szansę” i Fundacji „Asyk” , pragniemy serdecznie zaprosić na Spotkanie Andrzejkowe, które odbędzie się w dniu 30 listopada 2019 r. , w sobotę w Domu Ludowym w Trzebownisku (Trzebownisko 844) od godziny 16.30.
Spotkanie to będzie podsumowaniem kończącego się już Projektu współfinansowanego ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego – ROPS, realizowanego pod nazwą „Wspieranie osób niepełnosprawnych metodą Feldenkraisa i nie tylko drogą do usprawniania” w okresie od 15 czerwca do 15 grudnia 2019 r. W projekcie bezpośrednio wzięło udział 15 naszych podopiecznych. Jednocześnie spotkanie będzie okazją do podsumowania 10 lat działalności naszego Stowarzyszenia, które zostało powołane do życia w 2009 roku. Szykuje się wiele atrakcji, prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa najpóźniej do niedzieli 17 listopada pod nr tel. 609 369890. Ze względu na ograniczenia lokalowe obowiązuje kolejność zgłoszeń:-) Szczegółowy plan spotkania prześlemy już wkrótce:-) Zapraszamy serdecznie!!

Szanowni Państwo

Członkowie Stowarzyszenia „Daj Szansę”

Podkarpackie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Daj Szansę” na podstawie Statutu oraz Uchwały podjętej na posiedzeniu Zarządu w dniu 05 czerwca 2019 r. zwołuje:

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia w dniu 22.06.2019 r. o godzinie 9.00, które odbędzie się w placówce należącej do Fundacji „Asyk”, ul. Dąbrowskiego 58a w Rzeszowie.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zebraniu.

Celem zwołania Walnego Zebrania jest:
1. Złożenie przez Zarząd Stowarzyszenia i Komisję Rewizyjną sprawozdań z realizacji zadań w roku 2018
2. Określenie planu działalności.

PLAN WALNEGO ZEBRANIA:
1. Sprawdzenie obecności oraz sporządzenie listy uczestników.
2. Otwarcie obrad
3. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza obrad
4. Przyjęcie porządku obrad
5. Złożenie przez Zarząd sprawozdań ze zrealizowanych zadań w 2018 r.
6. Złożenie przez Komisję Rewizyjną sprawozdania z oceny działalności Stowarzyszenia w 2018 r.
7. Przedstawienie planu działalności Stowarzyszenia na lata 2019/2020
8. Dyskusja nad planem działalności
9. Podjęcie uchwały
10. Podsumowanie zebrania, wolne wnioski.
W przypadku braku niezbędnej frekwencji termin drugiego Walnego Zebrania wyznacza się w tym samym dniu (tj. 22 czerwca 2019 r.) na godzinę 9.30.

Z poważaniem,
Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia
Na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym
„Daj Szansę”

 !!OGŁOSZENIE!!

Stowarzyszenie „Daj Szansę” we współpracy z Fundacją „Asyk” informują z przyjemnością, że otrzymaliśmy dotację z ROPS w Rzeszowie, dzięki której w okresie 10 czerwca – 15 grudnia b.r. zorganizujemy:

-  otwarte warsztaty Metody Feldenkraisa w ujęciu Ewy Paszkowskiej – Demidowskiej w dniu 22 czerwca, a następnie indywidualne zajęcia dla podopiecznych Stowarzyszenia „Daj Szansę” i Fundacji „Asyk” prowadzone Metodą Feldenkraisa;

- indywidualne zajęcia rehabilitacji z możliwością ich realizacji ich w wodzie;

- hipoterapię w SPJ „Promyk” w Albigowej;

- spotkanie na podsumowanie projektu w grudniu.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu:. 609 369 890.

O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie!!!

ZARZĄD PSnRzDzPM „Daj Szansę „

 

 

” Dzień Osób z Niepełnosprawnością’’
 

 

Szanowni Państwo,

mam zaszczyt zaprosić na organizowane w Rzeszowie wydarzenie ,, Dzień Osób z Niepełnosprawnością’’ w dniu 17 maja, Godz. 10.00-14.00  w  Kliniczny Szpitalu Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie ul. Lwowska 60, Sala Konferencyjna poziom – 1

W „Dniu Osób z Niepełnosprawnością” będzie możliwość wysłuchania interesujących wykładów prowadzonych przez ZUS, PFRON, Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności oraz trenerkę zdrowego stylu życia, fizjoterapeutę i Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ.

Ponadto będzie możliwość:

- otrzymania karty EKUZ potwierdzającej nasze ubezpieczenie na terenie Unii Europejskiej,

- otrzymania dostępu do platformy ePUAP i Internetowego Konta Pacjenta,

- uzyskania informacji na temat leczenia uzdrowiskowego, zlecenia na wyroby medyczne, leczenia w Polsce i za granicą.

Wydarzenie będzie dostosowane do potrzeb osób niedosłyszących dzięki obecności tłumacza migowego.

Współorganizatorem wydarzenia jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Rzeszowie oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podkarpacki.

Partnerem jest Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Rzeszowskie Centrum Wolontariatu 50+.

Patronat honorowy objął Rzecznik Praw Pacjenta http://www.mobile.rpp.gov.pl/patronaty-h onorowe-rzecznika-praw-pacjenta/patronat y-udzielone-w-2019-r/dzien-osob-z-niepelnosprawnoscia,16.htmlMarszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa

 

 

Pozdrawiam

Jolanta Fień

Prezes Zarządu

SRiIS im. Hanki Żechowskiej

Koło Podkarpackie,, Podaj Dalej”

tel. kom. 605 638 882

http://www.podajdalej.net.pl/

biuro@podajdalej.net.p

Zapraszamy serdecznie w imieniu Stowarzyszenia „Daj Szansę” i Organizatorów, którym z całego serca dziękujemy ❤️!!

 

47365182_1239510232854928_2546065177233588224_o

Ważna informacja!!!
Nastąpiła zmiana nr telefonu Stowarzyszenia „Daj Szansę”.

Aktualny numer to:
609 369 890.
Przypominamy, że poprzedni numer

794 890 711 jest już nieaktualny!

 

 

ZAPROSZENIE!!

 

Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Daj Szansę” z przyjemnością informuje, że realizacja projektu pod nazwą: „Wieloprofilowe usprawnianie dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym” powoli dobiega końca. Dlatego już 28 czerwca 2018 r. spotkamy się w Pstrągowej, aby wspólnie pobyć razem, porozmawiać i zwiedzić nowe okolice.
A wszystko dzięki wsparciu FUNDACJI PZU!!!
Spotkanie podsumowujące projekt odbędzie się w  „Domu Weselnym – Ranczo Pstrągowa”  (Pstrągowa 421), pięknie położonej posiadłości niedaleko od Rzeszowa, gdzie dla gości zaplanowano m.in.: Zwiedzanie Mini ZOO, Przejazd wozem turystycznym po okolicy, Poczęstunek Zabawy na placu zabaw, Karmienie ryb w stawie, Dyskoteka Pieczenie ziemniaka w ognisku. Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 czerwca 2018 r. w godzinach: 14.00-18.00. Przewidziane są warsztaty artystyczne, zabawy i konkursy dla dzieci. Podczas spotkania zapewniony będzie ciepły posiłek w postaci kiełbaski z grilla:-). Dojazd do Ranczo Pstrągowa we własnym zakresie.

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 794 890 711 do 21 czerwca. Przy zapisywaniu proszę o podanie ilości osób chcących wziąć udział w spotkaniu. Zapraszamy wszystkich serdecznie :-)

 

W trakcie imprezy przeprowadzimy Walne  Zebranie Stowarzyszenia . Zapraszamy

 

Jest również oferta ze strony Sieci Kin „Helios”, które oferuje w dniu 1 lipca możliwość wspólnego, rodzinnego wyjścia do kina na film. Ale aby tak się stało potrzebujemy wcześniej znać orientacyjną liczbę chętnych, dlatego proszę przy zapisach telefonicznych lub mailowo powiadomić nas o chęci wzięcia udziału w wyjściu. Godzina seansu oraz tytuł filmu zostaną podane w terminie późniejszym, po uzgodnieniu z kinem.

 

Informacje o Ośrodku wraz z mapką dojazdu w poniższym linku:

http://ranczo.pstragowa.pl/kontakt/

 

Zapraszamy

 

Przekaż nam 1% swojego podatku

Przekazany nam 1% podatku przeznaczamy na rehabilitację naszych podopiecznych, organizację warsztatów, wyjazdów integracyjnych, spotkań okolicznościowych i dodatkowej edukacji dla naszych podpopiecznych.
Naszym dalekosiężnym planem jest pozyskanie siedziby dla naszego Stowarzyszenia i zrealizowanie stałego wielokierunkowego wsparcia dla naszych podopiecznych, tj. dzieci zmagających się z mózgowym porażeniem dziecięcym, jak również ich rodziców i opiekunów. Sami nie damy rady:-)
Ty też możesz nam w tym pomóc przekazując swój 1% podatku na Stowarzyszenie „Daj Szansę”.
Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nasz nr KRS: 0000350492
Poniżej podajemy link do programu rozliczającego zeznania podatkowe, gdzie nasz numer KRS jest już wypełniony:

Ściągnij darmowy program TUTAJ:
a


Program do rozliczania PIT 2015 online - e-pity 2015

Można również skorzystać z gotowej wersji on-line:
Program do rozliczania PIT 2015 online - e-pity 2015„>s

Z góry dziękujemy za przychylność, zrozumienie i wsparcie

Zarząd Stowarzyszenia „Daj Szansę”
………………………………………………………………………………………

 

Zaproszenie Mikołajki

 

 

INFORMACJA

Rehabilitacja w Rehamed Center

Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Daj szansę” z prawdziwą przyjemnością informuje, że Stowarzyszenie otrzymało dotację z Fundacji PZU na realizację projektu pod nazwą: „Zwiększenie stopnia usprawnienia dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym poprzez zapewnienie im udziału w terapii 2017”. To już czwarta edycja. Zajęcia indywidualne z terapeutą, pracy w lokomocje , erigo, masaż i in. odbędą się w Rehamed Center w Tajęcinie. Programem objętych będzie ośmioro podopiecznych Stowarzyszenia. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w projekcie zadecyduje kolejność zgłoszeń. Chętni podopieczni, którzy mają uregulowane składki członkowskie proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 792 720 308.
Na zgłoszenia czekamy do 17 września 2017r.

Zainteresowani rehabilitacją więcej informacji uzyskają po zamknięciu listy beneficjentów.
Serdecznie zapraszamy !!

Fundacja_PZU

 …………………………………………………………………………………………………..

 

Drodzy Państwo,

Proszę o zapoznanie się z ogłoszeniem dotyczącym naboru do projektu Fundacji Szansa dla Niewidomych dofinansowanego z budżetu Miasta Rzeszowa „Cztery łapy – panel rewalidacyjny dla dzieci niepełnosprawnych z terenu Miasta Rzeszowa”.

 

Poniżej krótkie informacje na temat projektu:

DLA DZIECI:
– z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności
– mieszkających i / lub uczących się w Rzeszowie
– uczęszczających do szkoły podstawowej

KIEDY:
Wrzesień – listopad 2017

GDZIE:
Zespół Szkół nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi,
ul. Ptasia 2, 35-207 Rzeszów

ZAPISY:
do 31 sierpnia 2017

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

695 966 544, 17 853 79 43
rzeszow@szansadlaniewidomych.org

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

 

Pozdrawiam,

Beata Cyrankowska

Fundacja Szansa dla Niewidomych
Tyflopunkt w Rzeszowie

Rejtana 10 lok. 319, 35-310 Rzeszów

E-mail: beata.cyrankowska@szasnsadlaniewidomych.org

Tel: + 48 17 853 79 43  /  + 48 695 966 544

http://www.szansadlaniewidomych.org/

 

Pozdrawiamy,

Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia

na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym

 

……………………………………………

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym podpisaliśmy umowę z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie na realizację Projektu pod nazwą: „Specjalistyczna terapia drogą rozwoju dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym”. W ramach Projektu planujemy zorganizować dla grupy 18 niepełnosprawnych dzieci i młodzieży/dorosłych, członków Stowarzyszenia „Daj Szansę” opcjonalnie: rehabilitacji, hipoterapii i zajęć indywidualnych na basenie. Zajęcia będą odbywać się w miesiącach: sierpień – grudzień b.r. Zwieńczeniem Projektu będzie spotkanie integracyjne, podsumowujące – zaplanowane na 10 grudnia 2017 r.
W związku z powyższym zapraszamy chętnych podopiecznych z powiatów rzeszowskiego, łańcuckiego i miasta Rzeszów do udziału w zajęciach. Zgłoszenia przyjmowane są drogą telefoniczną (Tel.794 890 711, 792 720 308), Termin przyjmowania zgłoszeń najpóźniej do 5 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona, stąd o przydziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY!!

Dofinansowano z budżetu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie

 

ROPS

Walne Zabranie Członków Stowarzyszenia

 

Na podstawie §15 pkt. 4 Statutu Podkarpackiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci
z Porażeniem Mózgowym „Daj Szansę” oraz uchwały podjętej na posiedzeniu Zarządu
w dniu  16 czerwca 2017 roku  Zarząd Stowarzyszenia zwołuje:

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia w dniu 29 czerwca 2017 roku o godz. 17.00, które odbędzie się w Stadninie Koni „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim (ul. Leśna Wola 8, 36-060 Głogów Małopolski).

Celem Walnego Zebrania będą nowe wybory do Zarządu Stowarzyszenia i Komisji Rewizyjnej z powodu kończącej się kadencji obecnych władz Stowarzyszenia, uchwalenie zmian w statucie Stowarzyszenia jak również złożenie przez Zarząd Stowarzyszenia i Komisję Rewizyjną sprawozdania finansowego i merytorycznego z realizacji zadań w roku 2016 oraz określenie działalności na rok 2017.

 

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o poważne potraktowanie sprawy i przybycie na Zebranie.

 

Proponowany porządek obrad:

 1. Sprawdzenie listy obecności oraz sporządzenie listy uczestników.
 2. Otwarcie obrad.
 3. Wybór przewodniczącego i sekretarza obrad .
 4. Przyjecie porządku obrad.
 5. Głosowanie w sprawie udzielenia absolutorium.
 6. Złożenie przez odchodzący zarząd sprawozdań ze zrealizowanych zadań w 2016 r.
 7. Złożenie przez kończącą kadencję komisję rewizyjną sprawozdania z oceny działalności stowarzyszenia w 2016 r.
 8. Wybory do Zarządu Stowarzyszenia i Komisji Rewizyjnej w głosowaniu tajnym.
 9. Wybory Pełnomocnika Zarządu w głosowaniu jawnym.
 10. Przedstawienie planu działalności Stowarzyszenia na rok 2017.
 11. Dyskusja nad planem działalności.
 12. Przedstawienie wniosków do uchwały.
 13. Podjęcie uchwały.
 14. Przedstawienie propozycji zmian w statucie Stowarzyszenia – głosowanie
 15. Podsumowanie zebrania, wolne wnioski

 

 

W przypadku braku niezbędnej frekwencji, termin drugiego Walnego Zebrania wyznacza się w tym samym dniu (tj. 29 czerwca 2017 r.) na godz. 17.30.

 

Drodzy Państwo,

Miło nam poinformować, że Podkarpackie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Daj Szansę” otrzymało dofinansowanie na realizację zadania publicznego  pt. „Rekreacja i integracje społeczna-  rehabilitacją dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym”.

Projekt finansowany będzie z środków Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej  Gminy  Miasta Rzeszowa.

Serdecznie  zapraszamy naszych podopiecznych  z rodzinami  w dniu 29.06.2017 r.(tj. czwartek) o godz. 16.00 do Stadniny Koni   „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim. Dojazd do stadniny własnym transportem.

Adres: ul. Leśna Wola 8, 36-060 Głogów Małopolski.

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału mailowo: stowarzyszenie.mpdz@onet.pl lub telefonicznie 792720308, najpóźniej do 24 czerwca.

Szczegółowe informacje w SMS-ach.

W trakcie imprezy Walne  Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze.

 

Zapraszamy- Zarząd Stowarzyszenia

 

Szanowni Państwo!!

 

Zarząd Stowarzyszenia „Daj Szansę” serdecznie zaprasza na wyjazd integracyjny z okazji Dnia Dziecka:-)
W tym roku jedziemy do Inwałdu:-)!!
Wyjazd jest 2 – dniowy, w terminie 3-4 czerwca 2017 r.
W ramach wyjazdu zorganizowane będzie aktywne, całodzienne zwiedzanie 5 parków (szczegóły na stronie: http://www.inwaldpark.pl) gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także konkursy i prelekcja rehabilitanta. Odwiedzimy też pobliskie Wadowice.
Środki pozyskaliśmy Z WYDZIAŁU ZDROWIA URZĘDU MIASTA RZESZOWA, stąd wyjazd kierowany jest do osób mieszkających w Rzeszowie lub do osób, których dzieci uczęszczają do rzeszowskich szkół.


Prosimy o zgłaszanie chęci udziału mailowo stowarzyszenie.mpdz@onet.pl lub telefonicznie 794 890 711 , najpóźniej do 15 maja.
ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC O WPISANIU NA LISTĘ DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.


Szczegółowe informacje zostaną podane w terminie późniejszym po zamknięciu listy chętnych na stronach internetowych stowarzyszenia: www.mpdzrzeszow.com.pl, www.facebook.com/mpdzrzeszow.

Zapraszamy!!!

 

 mikola1j-2016

!!!!! 6 GRUDNIA ZAPRASZAMY NA PODPROMIE!!!!!

Wzorem kontynuacji ubiegłorocznego cyklu imprez pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich członków Stowarzyszenia na spotkanie ze Świętym Mikołajem dnia 6 grudnia 2016 r. o godzinie 10.00 na Hali Podpromie (ul. Podpromie 10). Organizatorami Imprezy są Caritas Rzeszów i MOPS Rzeszów. Przewidziane są liczne występy i paczki dla każdego członka naszego Stowarzyszenia. Z uwagi na to, że będzie to impreza zewnętrzna na dużą skalę, prosimy o kierowanie się do oznakowanego punktu Podkarpackiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „DAJ SZANSĘ”, celem identyfikacji i odbioru prezentów.
Organizatorom pragniemy gorąco podziękować za dar serca i przemiły ukłon w naszą stronę:-)
Pozdrawiamy
Zarząd

Drodzy Państwo,

W imieniu Zarządu i podopiecznych Podkarpackiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym składamy Państwu serdeczne podziękowania za przekazany 1% Państwa podatku.

Każda ofiarowana złotówka na rzecz naszego Stowarzyszenia jest bardzo cenna, bo pozwala naszym podopiecznym powracać do sprawności, przez zapewnienie im specjalistycznej rehabilitacji a także pomaga w integracji ze społeczeństwem poprzez wyjazdy  i spotkania integracyjne.

 

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

Zarząd PSnRDzPM

 

Drodzy Państwo,

Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Daj Szansę” z prawdziwą przyjemnością informuje, że Stowarzyszenie otrzymało dotację z Fundacji PZU na realizację projektu pod nazwą: „Zwiększenie stopnia usprawnienia dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym  poprzez zapewnienie im udziału w terapii 2016”. Programem objętych będzie tym razem ośmioro podopiecznych Stowarzyszenia. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w projekcie zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Chętni podopieczni, którzy mają uregulowane składki członkowskie proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 792 720 308. Na zgłoszenia czekamy do 22 lipca 2016r.

Serdecznie zapraszamy!!

lol pzu lo stowarzysz

……………………………………………………………………………………………………

 

SZANOWNI PAŃSTWO

Z przyjemnością informujemy, że od 29.11.2013 roku Podkarpackie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Daj szansę” posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.
Przekazany nam 1% podatku przeznaczamy na rehabilitację naszych podopiecznych, organizację warsztatów, wyjazdów integracyjnych, spotkań okolicznościowych typu Dzień Dziecka, Mikołajki czy Opłatek.
Naszym dalekosiężnym planem jest pozyskanie siedziby dla naszego Stowarzyszenia i zrealizowanie stałego wielokierunkowego wsparcia dla naszych podopiecznych, tj. dzieci zmagających się z mózgowym porażeniem dziecięcym, jak również ich rodziców i opiekunów. Sami nie damy rady:-)
Ty też możesz nam w tym pomóc przekazując swój 1% podatku na Stowarzyszenie „Daj Szansę”.
Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nasz nr KRS: 0000350492
Poniżej podajemy link do programu rozliczającego zeznania podatkowe, gdzie nasz numer KRS jest już wypełniony:

Ściągnij darmowy program TUTAJ:
a


Program do rozliczania PIT 2015 online - e-pity 2015

Można również skorzystać z gotowej wersji on-line:
Program do rozliczania PIT 2015 online - e-pity 2015„>s

Z góry dziękujemy za przychylność, zrozumienie i wsparcie

Zarząd Stowarzyszenia „Daj Szansę”
………………………………………………………………………………………

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit pretium urna quis tortor consectetur et pretium elit