Zapraszamy na Dzień Dziecka 24.06.2012

Zapraszamy na Dzień Dziecka 24.06.2012

2

24 czerwca 2012 roku  o godzinie 14.00 zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych wraz z rodzinami, na imprezę intergracyjną zorganizowaną z okazji Dnia Dziecka. Będzie to impreza plenerowa o charakterze otwartego pikniku rodzinnego w stadninie koni „Albin” w Słocinie. Wśród atrakcji zaplanowaliśmy wspólne gry i zabawy na świeżym powietrzu: loterię fantową, konkursy z nagrodami,  przejazdy bryczką i na kucyku,  a także wspólne pieczenie kiełbasy przy ognisku; wszystko przy wesołych dźwiękach muzyki.

Naszą imprezę uświetni występ zespołu wokalno-tanecznego z MDKu, a także  przedstawiciele rzeszowskich harleyowców.

W tym samaym czasie, rodzice będą mieli możliwość spotkania i wymiany doświadczeń.

Wśród sponsorów fundujących nagrody dla naszych podopiecznych będą m.in. Kino HELIOS, restauracja McDonalds i firma Ziaja.

Konieczne jest zgłoszenie  uczestnictwa w pikniku rodzinnym, ze względu na to, że musimy podać ilość osób która będzie obecna. W imprezie mogą uczestniczyć zarówno dzieci niepełnosprawne jak i ich pełnosprawne rodzeństwo, w związku z tym zachęcamy do udziału całe rodziny.

Lista jest otwarta, stąd prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w pikniku do 18.06.2012  poprzez e-mail  stowarzyszenie.mpdz@onet.pl  lub pod numerem telefonu 794 890 711.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

 1. mpd-rzeszow
  mpd-rzeszow05-20-2012

  Witam,
  zapraszam do dodawania komentarzy, po wcześniejszym zalogowaniu.

 2. zuza
  zuza05-21-2012

  wygląda na to, że szykuje się fajna zabawa :)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit pretium urna quis tortor consectetur et pretium elit