Spartakiada w Kielnarowej

Spartakiada w Kielnarowej

0

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Spartakiadzie dla Osób Niepełnosprawnych w Kielnarowej. Impreza odbędzie się 5.06.2012 juz po raz 4 w Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej.

Uczestnicy spartakiady będą mieli możliwość  uczestnictwa w zawodach sportowych i konkursach plastycznych z nagrodami. Pondto organizatorzy proponują przejazdy bryczką, konno i na kucykach, malowanie twarzy, salon piękności,  karaoke, zabawę przy muzyce, a także wspólne grillowanie.

Spartakiada rozpoczyna się o godz 9.00. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w imprezie drogą mailową: stowarzyszenie.mpdz@onet.pl  lub telefonicznie 794 890 711. Jest możliwość dowozu dzieci z parkingu pod hipermarketem TESCO na miejsce Spartakiady. Prosimy o zgłaszania takiej potrzeby przy deklaracji uczestnictwa.

W Spartakiadzie wezmą udział Koła Naukowe WSIiZ i WSZiA oraz młodzież zrzeszona w ruchu Wolontariat. Sponsorem nagród i upominków jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Ramowy program imprezy poniżej:

Program Spartakiady

Zapraszamy do udziału w imprezie.

 

Leave a Reply

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit pretium urna quis tortor consectetur et pretium elit