Zaproszenie na III Piknik Rodzinny

Zaproszenie na III Piknik Rodzinny

0

DRODZY PAŃSTWO!!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na III Piknik Rodzinny Podkarpackiego Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Daj Szansę”, który tym razem odbędzie się 8 czerwca b.r. w niedzielę. Z okazji Dnia Dziecka, planujemy wyjazd autokarowy do Zagrody „Szmer” położonej w Godowej koło Lutczy, połączony z pobytem w parku wodnym „Otylia” w Strzyżowie. Wyjazd ten będzie miał charakter integracyjny, obejmie również rodziny osób niepełnosprawnych, a więc rodziców i zdrowe rodzeństwo, łącznie ok. 50 osób. W ramach wyjazdu zorganizowane zostaną m.in. dwugodzinna terapia w wodzie, ciepły posiłek w przybasenowym barze, zajęcia z hipoterapii, warsztaty lepienia w glinie oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu, konkursy z nagrodami i prelekcja rehabilitanta.
Dzięki dofinansowaniu z Projektu MOPS i sponsorom przygotowaliśmy dla dzieci moc atrakcji, wyjazd planowany jest ok. 9 z Rzeszowa, a powrót ok. 16-17 w zależności od pogody i nastrojów uczestników:-). Wszelkie szczegółowe informacje wraz z dokładnym programem wyjazdu już wkrótce zamieścimy na naszej stronie internetowej i facebooku.
Prosimy o zgłaszanie chęci udziału telefonicznie (794 890 711) lub mailowo, najpóźniej do końca maja z podaniem liczby osób, które chcą wziąć udział w pikniku. W przypadku dużej liczby chętnych pierwszeństwo (z uwagi na wymogi MOPS) będą miały dzieci/osoby niepełnosprawne z jednym opiekunem, ale mamy nadzieję, że jak zwykle wszyscy chętni skorzystają:-).
I druga ważna sprawa. Decyzją Zarządu, aby nie marnować Państwa czasu i nie ściągać do Rzeszowa po raz drugi chcemy w dniu wycieczki przeprowadzić również Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Stąd mamy nadzieję, że jak zwykle Wasz udział w wycieczce będzie liczny:-)
Szczegóły dotyczące miejsc które odwiedzimy znajdziecie Państwo w linkach poniżej:

http://zagrodaszmer.blogspot.com/
http://www.parkwodny.cstr.pl/
Czekamy na zgłoszenia.

Pozdrawiamy,
Zarząd Podkarpackiego Stowarzyszenia
na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym
„Daj Szansę”

Leave a Reply

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit pretium urna quis tortor consectetur et pretium elit